Gigabyte | B550M K 1.0 M/B | Processor family AMD | Processor socket AM4 | DDR4 DIMM | Memory slots 4 | Supported hard disk driv
- TootjadGigabyte
- Mudel: B550M K
- Saadavus: 5
-
90€
Gigabyte | B550M K 1.0 M/B | Processor family AMD | Processor socket AM4 | DDR4 DIMM | Memory slots 4 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4 | Chipset AMD B550 | Micro ATX
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Emaplaadi kujutegur | Micro ATX |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross depth master carton | 286 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross height master carton | 370 mm |
| Gross weight | 1.11 kg |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Gross width master carton | 380 mm |
| Kiibikomplekt | AMD B550 |
| Mälupesad | 4 |
| Net weight | 0.99 kg |
| Net weight master carton | 9.665 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 296 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product name | B550M K 1.0 M/B |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM4 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Tare weight master carton | 0.684 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR4 DIMM |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Supports AMD Ryzen 5000 Series/ Ryzen 5000 G-Series/ Ryzen 4000 G-Series and Ryzen 3000 Series Processors |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: gigabyte b550m k 10 mb processor family amd processor socket am4 ddr4 dimm memory slots 4 supported hard disk driv, b550m k, gigabyte, emaplaadid










