GIGABYTE B650I AX 1.0 M/B Gigabyte
| All | |
| Brutokaal | 965.68 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 335.00 mm |
| Gross height (mm) | 275.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Netokaal | 965.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 625.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Taara kaal (kg) | 0.68 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: gigabyte b650i ax 10 mb gigabyte, b650i ax, gigabyte, emaplaadid

