Gigabyte B760M H DDR4 1.0 M/B Processor family Intel, Processor socket LGA1700, DDR4 DIMM, Memory slots 2, Supported hard disk d
- TootjadGigabyte
- Mudel: B760M H DDR4
- Saadavus: 5
-
97€
Gigabyte B760M H DDR4 1.0 M/B Processor family Intel, Processor socket LGA1700, DDR4 DIMM, Memory slots 2, Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2, Number of SATA connectors 4, Chipset Intel B760 Express, Micro ATX
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 265.00 mm |
| Brutokaal | 1.23 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 54.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 265.00 mm |
| Emaplaadi kujutegur | Micro ATX |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth master carton | 570 mm |
| Gross height master carton | 285 mm |
| Gross width master carton | 285 mm |
| Kiibikomplekt | Intel B760 Express |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Mälupesad | 2 |
| Net weight master carton | 8.02 kg |
| Netokaal | 0.95 kg |
| Paber/Papp | 200.00 g |
| Palette Qty | 456 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 80.00 g |
| Producer product name | B760M H DDR4 1.0 M/B |
| Protsessori perekond | Intel |
| Protsessori pesa | LGA1700 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.28 kg |
| Tare weight master carton | 0.787 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR4 DIMM |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Supports 13th/12th Gen Intel Core Series Processors |
| WEEE maks | No |
Sildid: gigabyte b760m h ddr4 10 mb processor family intel, processor socket lga1700, ddr4 dimm, memory slots 2, supported hard disk d, b760m h ddr4, gigabyte, emaplaadid



