GIGABYTE M/B B760M D3HP DDR4 1.0
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 244.00 mm |
| Gross height (mm) | 43.00 mm |
| Gross weight | 0.80 kg |
| Gross width (mm) | 244.00 mm |
| Net weight | 0.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 337 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: gigabyte mb b760m d3hp ddr4 10, b760m ds3h ddr4, gigabyte, emaplaadid






