Gigabyte X870 GAMING WF6 | Processor family AMD | Processor socket AM5 | DDR5 | Supported hard disk drive interfaces M.2, SATA |
- TootjadGigabyte
- Mudel: X870 GAMING WF6
- Saadavus: 2
-
238€
Gigabyte X870 GAMING WF6 | Processor family AMD | Processor socket AM5 | DDR5 | Supported hard disk drive interfaces M.2, SATA | Number of SATA connectors 4
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 225.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross weight | 0.64 kg |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Net weight | 0.44 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 328 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product name | X870 GAMING WF6 |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM5 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | M.2, SATA |
| Toetatud mälutüübid | DDR5 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gigabyte x870 gaming wf6 processor family amd processor socket am5 ddr5 supported hard disk drive interfaces m2, sata, x870 gaming wf6, gigabyte, emaplaadid




