GIGABYTE MONITOR 27" GS27Q XEK1
| All | |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 2560 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 300 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 720.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross weight | 7.80 kg |
| Gross width (mm) | 470.00 mm |
| HD tüüp | QHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | No |
| Maksimaalne värskendussagedus | 240 Hz |
| Net weight | 5.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 13 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 600.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product name | GS27Q X EK1 |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 2.60 kg |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: gigabyte monitor 27 gs27q xek1, gs27q x ek1, gigabyte, monitorid

