Gorenje FH50EAW Freezer, E, Chest, Free standing, Net capacity 500 L, White
- TootjadGorenje
- Mudel: FH50EAW
- Saadavus: 14
-
517€
Gorenje FH50EAW Freezer, E, Chest, Free standing, Net capacity 500 L, White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 753.00 mm |
| Gross height (mm) | 889.00 mm |
| Gross weight | 68.00 kg |
| Gross width (mm) | 1688.00 mm |
| Net weight | 60.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 7200.00 g |
| Plastic (No PET) | 800.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Tare weight (kg) | 8.00 kg |
| Volume (m3) | 1.13 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gorenje fh50eaw freezer, e, chest, free standing, net capacity 500 l, white, fh50eaw, gorenje, sugavkulmikud

