Gorenje | Hand Mixer | M460CDC | Hand Mixer | 460 W | Number of speeds 5 | Turbo mode | White
- TootjadGorenje
- Mudel: M460CDC
- Saadavus: 5
-
31€
Gorenje | Hand Mixer | M460CDC | Hand Mixer | 460 W | Number of speeds 5 | Turbo mode | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 203.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross weight | 1.70 kg |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Kiiruste arv | 5 |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Net weight | 1.20 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 176 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Hand Mixer |
| Producer product name | M460CDC |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Toote värv | White |
| Turborežiim | Yes |
| Tüüp | Hand Mixer |
| Võimsus | 460 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gorenje hand mixer m460cdc hand mixer 460 w number of speeds 5 turbo mode white, m460cdc, gorenje, kasimikserid





