Gorenje Hob GW642AB Gas, Number of burners/cooking zones 4, Mechanical, Black
- TootjadGorenje
- Mudel: GW642AB
- Saadavus: 1
-
244€
Gorenje Hob GW642AB Gas, Number of burners/cooking zones 4, Mechanical, Black
| All | |
| Brutokaal | 12.90 kg |
| Elektrooniline süüde | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 600.00 mm |
| Gross height (mm) | 157.00 mm |
| Gross width (mm) | 680.00 mm |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Kõrgus | 13 cm |
| Laius | 60 cm |
| Leegikustutusseade | Yes |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Netokaal | 12.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| PET | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 4 |
| Producer product family | Hob |
| Producer product name | GW642AB |
| Sügavus | 52 cm |
| Taimer | No |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Gas |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
| Wok-põleti | Yes |
| Wooden | 766 g |
Sildid: gorenje hob gw642ab gas, number of burnerscooking zones 4, mechanical, black, gw642ab, gorenje, pliidiplaadid







