Gorenje | SIH2200BLC | Steam Iron | 2200 W | Water tank capacity 280 ml | Continuous steam 30 g/min | Steam boost performance 90
- TootjadGorenje
- Mudel: SIH2200BLC
- Saadavus: 5
-
22€
Gorenje | SIH2200BLC | Steam Iron | 2200 W | Water tank capacity 280 ml | Continuous steam 30 g/min | Steam boost performance 90 g/min | Blue/White
| All | |
| Aurujoa funktsioon | Yes |
| Aurujoa võimekus | 90 g/min |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 165.00 mm |
| Gross weight | 1.50 kg |
| Gross width (mm) | 125.00 mm |
| Net weight | 1.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 262 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Pidev auruvoog | 30 g/min |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product name | SIH2200BLC |
| Talla tüüp | Ceramic |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Tilkumisvastane funktsioon | Yes |
| Toote värv | Blue/White |
| Tüüp | Steam Iron |
| Veeanuma mahutavus | 280 ml |
| Vertikaalse auru funktsioon | Yes |
| Võimsus | 2200 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gorenje sih2200blc steam iron 2200 w water tank capacity 280 ml continuous steam 30 gmin steam boost performance 90, sih2200blc, gorenje, triikrauad




