Gorenje | Steam Iron | SIH2600BLC | Steam Iron | 2600 W | Water tank capacity 350 ml | Continuous steam 30 g/min | Steam boost p
- TootjadGorenje
- Mudel: SIH2600BLC
- Saadavus: 3
-
36€
Gorenje | Steam Iron | SIH2600BLC | Steam Iron | 2600 W | Water tank capacity 350 ml | Continuous steam 30 g/min | Steam boost performance 95 g/min | Blue/White
| All | |
| Aurujoa võimekus | 95 g/min |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Self-cleaning function |
| Gross depth (mm) | 325.00 mm |
| Gross height (mm) | 169.00 mm |
| Gross weight | 1.80 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Juhtme pikkus | 2.5 m |
| Kaal | 1.6 kg |
| Katlakivivastane süsteem | Yes |
| mustmetallid | 51.00 g |
| Net weight | 1.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 210 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Pidev auruvoog | 30 g/min |
| Piserdusfunktsioon | Yes |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Steam Iron |
| Producer product name | SIH2600BLC |
| Talla tüüp | Ceramic |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Tilkumisvastane funktsioon | Yes |
| Toote värv | Blue/White |
| Tüüp | Steam Iron |
| Veeanuma mahutavus | 350 ml |
| Veetaseme indikaator | Yes |
| Vertikaalse auru funktsioon | Yes |
| Võimsus | 2600 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wooden | 140.00 g |
Sildid: gorenje steam iron sih2600blc steam iron 2600 w water tank capacity 350 ml continuous steam 30 gmin steam boost p, sih2600blc, gorenje, triikrauad

