Gorenje | Steam Iron | SIH2800TQC | Steam Iron | Water tank capacity 350 ml | Continuous steam 35 g/min | Power 2800 W | Steam b
- TootjadGorenje
- Mudel: SIH2800TQC
- Saadavus: 5
-
29€
Gorenje | Steam Iron | SIH2800TQC | Steam Iron | Water tank capacity 350 ml | Continuous steam 35 g/min | Power 2800 W | Steam boost performance 100 g/min | Turquoise/White
| All | |
| Aurujoa võimekus | 100 g/min |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Self-cleaning function |
| Gross depth (mm) | 325 mm |
| Gross depth master carton | 460 mm |
| Gross height (mm) | 165 mm |
| Gross height master carton | 355 mm |
| Gross weight | 1.828 kg |
| Gross width (mm) | 150 mm |
| Gross width master carton | 340 mm |
| Juhtme pikkus | 2.5 m |
| Kaal | 1.6 kg |
| Katlakivivastane süsteem | Yes |
| mustmetallid | 51.00 g |
| Net weight | 1.628 kg |
| Net weight master carton | 10.968 kg |
| Packing quantity | 6 pc(s) |
| Palette Qty | 186 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Pidev auruvoog | 35 g/min |
| Piserdusfunktsioon | Yes |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Steam Iron |
| Producer product name | SIH2800TQC |
| Talla tüüp | Ceramic |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Tare weight master carton | 0.944 kg |
| Tilkumisvastane funktsioon | Yes |
| Toote värv | Turquoise/White |
| Tüüp | Steam Iron |
| Veeanuma mahutavus | 350 ml |
| Veetaseme indikaator | Yes |
| Vertikaalse auru funktsioon | Yes |
| Võimsus | 2800 W |
| Volume (m3) | 0.00804375 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wooden | 140.00 g |
Sildid: gorenje steam iron sih2800tqc steam iron water tank capacity 350 ml continuous steam 35 gmin power 2800 w steam b, sih2800tqc, gorenje, tolmuimejad

