Gorenje Steam Iron SIH3000RBC Steam Iron, 3000 W, Water tank capacity 350 ml, Continuous steam 40 g/min, Red/White
- TootjadGorenje
- Mudel: SIH3000RBC
- Saadavus: 2
-
39€
Gorenje Steam Iron SIH3000RBC Steam Iron, 3000 W, Water tank capacity 350 ml, Continuous steam 40 g/min, Red/White
| All | |
| Aurujoa võimekus | 105 g/min |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Brutokaal | 1.80 kg |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Self-cleaning function Extremely large opening with lid |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 325.00 mm |
| Gross height (mm) | 169.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Juhtme pikkus | 2.5 m |
| Kaal | 1.6 kg |
| Katlakivivastane süsteem | Yes |
| Netokaal | 1.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180 g |
| PET | 20 g |
| Pidev auruvoog | 40 g/min |
| Piserdusfunktsioon | Yes |
| Producer product family | Steam Iron |
| Producer product name | SIH3000RBC |
| Talla tüüp | Ceramic |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Tilkumisvastane funktsioon | Yes |
| Toote värv | Red/White |
| Tüüp | Steam Iron |
| Veeanuma mahutavus | 350 ml |
| Veetaseme indikaator | Yes |
| Vertikaalse auru funktsioon | Yes |
| Võimsus | 3000 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gorenje steam iron sih3000rbc steam iron, 3000 w, water tank capacity 350 ml, continuous steam 40 gmin, redwhite, sih3000rbc, gorenje, triikrauad



