Gorenje | Toaster | T1000E | Power 1000 W | Number of slots 2 | Housing material Metal | Stainless Steel
- TootjadGorenje
- Mudel: T1000E
- Saadavus: 5
-
45€
Gorenje | Toaster | T1000E | Power 1000 W | Number of slots 2 | Housing material Metal | Stainless Steel
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Eemaldatav purukandik | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 248.00 mm |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross height (mm) | 211.00 mm |
| Gross height master carton | 400 mm |
| Gross weight | 2.50 kg |
| Gross width (mm) | 302.00 mm |
| Gross width master carton | 295 mm |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | Yes |
| Jahedaseinaline korpus | Yes |
| Korpuse materjal | Metal |
| Kuklisoojendaja kaasa arvatud | Yes |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| mustmetallid | 0.50 g |
| Net weight | 1.60 kg |
| Net weight master carton | 6.306 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 109 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Pesade arv | 2 |
| PET | 40.00 g |
| Pikk ava | No |
| Plastic (No PET) | 3.10 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Toaster |
| Producer product name | T1000E |
| Stop/tühista-nupp | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Tare weight master carton | 0.943 kg |
| Toote värv | Stainless Steel |
| Ülessoojendamise funktsioon | Yes |
| Ülessulatamise funktsioon | Yes |
| Võimsus | 1000 W |
| Võimsusastete arv | 7 |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gorenje toaster t1000e power 1000 w number of slots 2 housing material metal stainless steel, t1000e, gorenje, rostrid






