Gorenje VCE01TABKG Vacuum Cleaner, Handheld, Operating time 12 min, Dust container 0.1 L, Charging time 4 h, Anthracite | Gorenj
- TootjadGorenje
- Mudel: VCE01TABKG
- Saadavus: 5
-
92€
Gorenje VCE01TABKG Vacuum Cleaner, Handheld, Operating time 12 min, Dust container 0.1 L, Charging time 4 h, Anthracite | Gorenje
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 320 mm |
| Gross height (mm) | 380 mm |
| Gross weight | 7.7 kg |
| Gross width (mm) | 535 mm |
| Net weight | 6.2 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 13 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1300 g |
| Plastic (No PET) | 200 g |
| Producer | Gorenje |
| Tare weight (kg) | 1.5 kg |
| Volume (m3) | 0.065056 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gorenje vce01tabkg vacuum cleaner, handheld, operating time 12 min, dust container 01 l, charging time 4 h, anthracite gorenj, vce01tabkg, gorenje, tolmuimejad

