Gorenje | Washing Machine | W11NHPI84AS | Energy efficiency class A | Front loading | Washing capacity 8 kg | 1400 RPM | Depth 5
- TootjadGorenje
- Mudel: W11NHPI84AS
- Saadavus: 10
-
348€
Gorenje | Washing Machine | W11NHPI84AS | Energy efficiency class A | Front loading | Washing capacity 8 kg | 1400 RPM | Depth 54 cm | Width 60 cm | Display | LED | Steam function | White
| All | |
| Aurufunktsioon | Yes |
| Direct Drive funktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 47 kWh |
| Energiatõhususe klass | A |
| Gross depth (mm) | 560.00 mm |
| Gross height (mm) | 880.00 mm |
| Gross weight | 59.40 kg |
| Gross width (mm) | 650.00 mm |
| Kõrgus | 85 cm |
| Kuivatussüsteem | No |
| Laius | 60 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1400 RPM |
| Mootori tüüp | Inverter PowerDrive motor |
| Müraemissiooni klass | A |
| Müratase | 72 dB |
| Net weight | 58.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Pesumaht | 8 kg |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Washing Machine |
| Producer product name | W11NHPI84AS |
| Programmide arv | 15 |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 54 cm |
| Tare weight (kg) | 1.40 kg |
| Toote värv | White |
| Trumli sisetuli | No |
| Tsentrifuugimise klass | B |
| Tüüp | Free standing |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Võimsus | 1800 W |
| Volume (m3) | 0.32 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gorenje washing machine w11nhpi84as energy efficiency class a front loading washing capacity 8 kg 1400 rpm depth 5, w11nhpi84as, gorenje, pesumasinad












