G.Skill 16 GB DDR4 3600 MHz PC/server Registered No ECC No
- TootjadG.Skill
- Mudel: F4-3600C18D-16GVK
- Saadavus: 5
-
160€
G.Skill 16 GB DDR4 3600 MHz PC/server Registered No ECC No
| All | |
| Brutokaal | 0.124 kg |
| ECC | No |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | Limited Lifetime |
| Gross depth (mm) | 142 mm |
| Gross height (mm) | 215 mm |
| Gross width (mm) | 15 mm |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Komponent | PC/server |
| Maht | 16 GB |
| Mälu kujutegur | DIMM 288-pin |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2x8 GB |
| Mälu pinge | 1.35 V |
| Mälu taktsagedus | 3600 MHz |
| Muud funktsioonid | For maximum compatibility and cutting-edge performance with the latest Intel Core processors. |
| Netokaal | 0.094 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3773 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 24.00 g |
| PET | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Producer product name | Ripjaws V |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Taara kaal (kg) | 0.03 kg |
| Tehnilised omadused | SPD Speed: 2133MHz SPD Voltage: 1.20V |
| Volume (m3) | 0.00045795 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: gskill 16 gb ddr4 3600 mhz pcserver registered no ecc no, f4-3600c18d-16gvk, gskill, malud



