G.Skill (2 x 8 GB) 16 GB, DDR4, 3600 MHz, PC/server, Registered No, ECC No
- TootjadG.Skill
- Mudel: F4-3600C16D-16GTZNC
- Saadavus: 4
-
185€
G.Skill (2 x 8 GB) 16 GB, DDR4, 3600 MHz, PC/server, Registered No, ECC No
| All | |
| Brutokaal | 0.1955 kg |
| ECC | No |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 15 mm |
| Gross height (mm) | 135 mm |
| Gross width (mm) | 160 mm |
| Komponent | PC/server |
| Maht | (2 x 8 GB) 16 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 8 GB |
| Mälu pinge | 1.35 V |
| Mälu taktsagedus | 3600 MHz |
| Netokaal | 0.18 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 10 g |
| PET | 4.5 g |
| Producer product family | Trident Z Neo |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Tare weight (kg) | 0.0145 kg |
| Volume (m3) | 0.000324 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: gskill 2 x 8 gb 16 gb, ddr4, 3600 mhz, pcserver, registered no, ecc no, f4-3600c16d-16gtznc, gskill, malud

