G.Skill 32 Kit (16GBx2) GB, DDR4, 3200 MHz, PC/server, Registered No, ECC No
- TootjadG.Skill
- Mudel: F4-3200C16D-32GTZR
- Saadavus: 5
-
309€
G.Skill 32 Kit (16GBx2) GB, DDR4, 3200 MHz, PC/server, Registered No, ECC No
| All | |
| Brutokaal | 0.20 kg |
| ECC | No |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Komponent | PC/server |
| Maht | 32 Kit (16GBx2) GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 16 GB |
| Mälu pinge | 1.35 V |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Netokaal | 0.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| PET | 20.00 g |
| Producer product family | Trident Z RGB |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: gskill 32 kit 16gbx2 gb, ddr4, 3200 mhz, pcserver, registered no, ecc no, f4-3200c16d-32gtzr, gskill, malud

