G.Skill | Aegis | 16 GB | DDR4 | 3200 MHz | PC/server | Registered No | ECC No
- TootjadG.Skill
- Mudel: F4-3200C16D-16GIS
- Saadavus: 5
-
150€
G.Skill | Aegis | 16 GB | DDR4 | 3200 MHz | PC/server | Registered No | ECC No
| All | |
| ECC | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 160 mm |
| Gross height (mm) | 145 mm |
| Gross weight | 0.068 kg |
| Gross width (mm) | 5 mm |
| Komponent | PC/server |
| Maht | 16 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2x8 GB |
| Mälu pinge | 1.2 V |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Net weight | 0.04 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1000 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 18.00 g |
| PET | 10 g |
| Producer | G.Skill |
| Producer product name | Aegis |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Tare weight (kg) | 0.028 kg |
| Volume (m3) | 0.000116 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: gskill aegis 16 gb ddr4 3200 mhz pcserver registered no ecc no, f4-3200c16d-16gis, gskill, malud

