G.Skill Flare X5 DDR5-6000 CL28-36-36-96 1.40V 32GB (2x16GB) AMD EXPO
- TootjadG.Skill
- Mudel: F5-6000J2836G16GX2-FX5
- Saadavus: 5
-
632€
G.Skill Flare X5 DDR5-6000 CL28-36-36-96 1.40V 32GB (2x16GB) AMD EXPO
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Gross width (mm) | 15.00 mm |
| Net weight | 0.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2769 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Producer | G.Skill |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gskill flare x5 ddr5-6000 cl28-36-36-96 140v 32gb 2x16gb amd expo, f5-6000j2836g16gx2-fx5, gskill, malud

