G.Skill Ripjaws 32 GB, DDR4, 2666 MHz, Notebook, Registered No, ECC No
- TootjadG.Skill
- Mudel: F4-2666C19D-32GRS
- Saadavus: 5
-
283€
G.Skill Ripjaws 32 GB, DDR4, 2666 MHz, Notebook, Registered No, ECC No
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 10 mm |
| Brutokaal | 0.049 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 141 mm |
| Brutolaius (mm) | 160 mm |
| ECC | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Komponent | Notebook |
| Maht | 32 GB |
| Maht (m3) | 0.0002256 m |
| Mälu kujutegur | SO-DIMM |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2x16 GB |
| Mälu pinge | 1.20 V |
| Mälu taktsagedus | 2666 MHz |
| Netokaal | 0.029 kg |
| PET | 20.00 g |
| Producer product name | Ripjaws |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.02 kg |
| WEEE maks | No |
Sildid: gskill ripjaws 32 gb, ddr4, 2666 mhz, notebook, registered no, ecc no, f4-2666c19d-32grs, gskill, malud

