G.Skill Ripjaws V | 16 GB | DDR4 | 3200 MHz | PC/server | Registered No | ECC No
- TootjadG.Skill
- Mudel: F4-3200C16S-16GVK
- Saadavus: 5
-
156€
G.Skill Ripjaws V | 16 GB | DDR4 | 3200 MHz | PC/server | Registered No | ECC No
| All | |
| ECC | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 213.35 mm |
| Gross height (mm) | 12.69 mm |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Gross width (mm) | 129.53 mm |
| Komponent | PC/server |
| Maht | 16 GB |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Net weight | 0.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4927.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4.70 g |
| PET | 0.10 g |
| Plastic (No PET) | 0.60 g |
| Producer | G.Skill |
| Producer product name | Ripjaws V |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: gskill ripjaws v 16 gb ddr4 3200 mhz pcserver registered no ecc no, f4-3200c16s-16gvk, gskill, malud



