G.Skill Ripjaws V 32 GB, DDR4, 3600 MHz, PC/server, Registered No, ECC No
- TootjadG.Skill
- Mudel: F4-3600C18D-32GVK
- Saadavus: 5
-
295€
G.Skill Ripjaws V 32 GB, DDR4, 3600 MHz, PC/server, Registered No, ECC No
| All | |
| Brutokaal | 0.12 kg |
| ECC | No |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | Limited Lifetime |
| Gross depth (mm) | 215 mm |
| Gross height (mm) | 15 mm |
| Gross width (mm) | 140 mm |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Komponent | PC/server |
| Maht | 32 GB |
| Mälu kujutegur | DIMM 288-pin |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2x16 GB |
| Mälu pinge | 1.35 V |
| Mälu taktsagedus | 3600 MHz |
| Muud funktsioonid | For maximum compatibility and cutting-edge performance with the latest Intel Core processors. |
| Netokaal | 0.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 24 g |
| PET | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 6 g |
| Producer product name | Ripjaws V |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Tehnilised omadused | SPD Speed: 2133MHz SPD Voltage: 1.20V |
| Volume (m3) | 0.0004515 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: gskill ripjaws v 32 gb, ddr4, 3600 mhz, pcserver, registered no, ecc no, f4-3600c18d-32gvk, gskill, malud



