G.Skill Sniper X 32 GB, DDR4, 3200 MHz, PC/server, Registered No, ECC No
- TootjadG.Skill
- Mudel: F4-3200C16D-32GSXWB
- Saadavus: 5
-
298€
G.Skill Sniper X 32 GB, DDR4, 3200 MHz, PC/server, Registered No, ECC No
| All | |
| Brutokaal | 0.18 kg |
| ECC | No |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | Limited Lifetime |
| Gross depth (mm) | 160 mm |
| Gross height (mm) | 15 mm |
| Gross width (mm) | 135 mm |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Komponent | PC/server |
| Maht | 32 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2x16 GB |
| Mälu pinge | 1.35 V |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Muud funktsioonid | Rated XMP frequency & stability depends on MB & CPU capability |
| Netokaal | 0.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 25 g |
| PET | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Producer product name | Sniper X |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Tare other | 0.10 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Tehnilised omadused | SPD Speed: 2133MHz SPD Voltage: 1.20V |
| Volume (m3) | 0.000324 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: gskill sniper x 32 gb, ddr4, 3200 mhz, pcserver, registered no, ecc no, f4-3200c16d-32gsxwb, gskill, malud




