G.Skill Trident Z RGB (For AMD) F4-3600C18D-16GTZRX - 16 GB - 2 x 8 GB - DDR4 - 3600 MHz - 288-pin DIMM
- TootjadG.Skill
- Mudel: F4-3600C18D-16GTZRX
- Saadavus: 5
-
174€
G.Skill Trident Z RGB (For AMD) F4-3600C18D-16GTZRX - 16 GB - 2 x 8 GB - DDR4 - 3600 MHz - 288-pin DIMM
| All | |
| Brutokaal | 0.12 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 155 mm |
| Gross height (mm) | 15 mm |
| Gross width (mm) | 122 mm |
| Netokaal | 0.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 20 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00028365 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: gskill trident z rgb for amd f4-3600c18d-16gtzrx - 16 gb - 2 x 8 gb - ddr4 - 3600 mhz - 288-pin dimm, f4-3600c18d-16gtzrx, gskill, malud

