G.Skill | Trident Z5 Neo | 32 GB | DDR5 | 6000 MHz | PC/server | Registered No | ECC No
- TootjadG.Skill
- Mudel: F5-6000J3238F16GX2-TZ5N
- Saadavus: 1
-
596€
G.Skill | Trident Z5 Neo | 32 GB | DDR5 | 6000 MHz | PC/server | Registered No | ECC No
| All | |
| CAS-latentsusaeg | CL32-38-38-96 |
| ECC | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 135.00 mm |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Gross width (mm) | 15.00 mm |
| Komponent | PC/server |
| Maht | 32 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2x16 GB |
| Mälu pinge | 1.35 V |
| Mälu taktsagedus | 6000 MHz |
| Muud funktsioonid | Trident Z5 Neo series DDR5 memory is designed for ultra-high overclocked performance on DDR5-enabled AMD platforms. |
| Net weight | 0.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5333 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| PET | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Producer | G.Skill |
| Producer product name | Trident Z5 Neo |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Tare other | 0.10 g |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Tehnilised omadused | SPD Speed: 4800 MT/s SPD Voltage: 1.10V |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: gskill trident z5 neo 32 gb ddr5 6000 mhz pcserver registered no ecc no, f5-6000j3238f16gx2-tz5n, gskill, malud




