G.Skill | Trident Z5 RGB | 32 GB | DDR5 | 5600 MHz | PC/server | Registered No | ECC No
- TootjadG.Skill
- Mudel: F5-5600J3636C16GX2-TZ5RK
- Saadavus: 2
-
496€
G.Skill | Trident Z5 RGB | 32 GB | DDR5 | 5600 MHz | PC/server | Registered No | ECC No
| All | |
| CAS-latentsusaeg | CL36-36-36-89 |
| ECC | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 160 mm |
| Gross height (mm) | 135 mm |
| Gross weight | 0.167 kg |
| Gross width (mm) | 15 mm |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Komponent | PC/server |
| Maht | 32 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2x16 GB |
| Mälu pinge | 1.20 V |
| Mälu taktsagedus | 5600 MHz |
| Muud funktsioonid | Trident Z5 RGB series DDR5 memory is the latest G.SKILL flagship memory kits designed for ultra-high extreme performance on next-gen DDR5 platforms |
| Net weight | 0.058 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5333 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| PET | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Producer | G.Skill |
| Producer product name | Trident Z5 RGB |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Tare other | 0.10 g |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Tehnilised omadused | SPD Speed: 4800MHz SPD Voltage: 1.10V |
| Volume (m3) | 0.000324 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: gskill trident z5 rgb 32 gb ddr5 5600 mhz pcserver registered no ecc no, f5-5600j3636c16gx2-tz5rk, gskill, malud






