G.Skill Trident Z5 RGB 32 GB, DDR5, 6000 MHz, PC/server, Registered No, ECC No, Silver, 2x16 GB
- TootjadG.Skill
- Mudel: F5-6000J3636F16GX2-TZ5RS
- Saadavus: 5
-
565€
G.Skill Trident Z5 RGB 32 GB, DDR5, 6000 MHz, PC/server, Registered No, ECC No, Silver, 2x16 GB
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 160 mm |
| Brutokaal | 0.17 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 15.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 135 mm |
| CAS-latentsusaeg | CL36-36-36-96 |
| ECC | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Komponent | PC/server |
| Maht | 32 GB |
| Maht (m3) | 0.000324 m |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2x16 GB |
| Mälu pinge | 1.35 V |
| Mälu taktsagedus | 6000 MHz |
| Muud funktsioonid | Trident Z5 RGB series DDR5 memory is the latest G.SKILL flagship memory kits designed for ultra-high extreme performance on next-gen DDR5 platforms |
| Netokaal | 0.061 kg |
| Paber/Papp | 100.00 g |
| PET | 30.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 9.00 g |
| Producer product name | Trident Z5 RGB |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.11 kg |
| Tare other | 0.10 g |
| Tehnilised omadused | SPD Speed: 4800MHz SPD Voltage: 1.10V |
| Toote värv | Silver |
| WEEE maks | No |
Sildid: gskill trident z5 rgb 32 gb, ddr5, 6000 mhz, pcserver, registered no, ecc no, silver, 2x16 gb, f5-6000j3636f16gx2-tz5rs, gskill, malud




