BLACK & DECKER Brushcutter GTC18452PC-QW | Cordless
- TootjadBLACK & DECKER
- Mudel: GTC18452PC-QW
- Saadavus: 5
-
111€
BLACK & DECKER Brushcutter GTC18452PC-QW | Cordless
| All | |
| Aku pinge | 18 V |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 995.00 mm |
| Gross height (mm) | 175.00 mm |
| Gross weight | 2.6 kg |
| Gross width (mm) | 190.00 mm |
| Net weight | 2.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 26.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 160 g |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| Producer | BLACK & DECKER |
| Producer product name | Brushcutter GTC18452PC-QW |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| TI weight (kg) | 0.1 kg |
| Tüüp | Cordless |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


