BLACK & DECKER BEHTS401-QS Hedge Trimmer, 500 W, 55 cm
- TootjadBLACK & DECKER
- Mudel: BEHTS401-QS
- Saadavus: 4
-
62€
BLACK & DECKER BEHTS401-QS Hedge Trimmer, 500 W, 55 cm
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 955.00 mm |
| Gross height (mm) | 185.00 mm |
| Gross weight | 3.41 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Net weight | 3.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 49 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 34.00 g |
| Producer | BLACK & DECKER |
| Producer product name | BEHTS401-QS Hedge Trimmer, 500 W, 55 cm |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





