Hikvision DS-2CD1343G2-LIU F2.8, DOME,Hybrid light, IR+LED, 120dB WDR, H.265+, 4MP, 2.8mm(~100 ), int. mikrofonas, IR pašv. iki
- TootjadHikvision
- Mudel: KIPDS2CD1343G2LIUF28
- Saadavus: 2
-
102€
Hikvision DS-2CD1343G2-LIU F2.8, DOME,Hybrid light, IR+LED, 120dB WDR, H.265+, 4MP, 2.8mm(~100°), int. mikrofonas, IR pašv. iki 30m, IP67, P | Hikvision
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross weight | 0.56 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Net weight | 0.34 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 549 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 0.15 g |
| PET | 0.15 g |
| Plastic (No PET) | 0.07 g |
| Producer | Hikvision |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: hikvision ds-2cd1343g2-liu f28, dome, hybrid light, irled, 120db wdr, h265, 4mp, 28mm100, int mikrofonas, ir pasv iki, kipds2cd1343g2liuf28, hikvision, kaamerad

