Hikvision Smart Hybrid-light 4G PT Network Camera | DS-2DE2C400MWG-4G | PTZ | 4 MP | Fixed | IP66 | Micro SD, Max. 512 GB
- TootjadHikvision
- Mudel: KIPSDE2C400MWG4GF28
- Saadavus: 1
-
177€
Hikvision Smart Hybrid-light 4G PT Network Camera | DS-2DE2C400MWG-4G | PTZ | 4 MP | Fixed | IP66 | Micro SD, Max. 512 GB
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 224.00 mm |
| Gross height (mm) | 230.00 mm |
| Gross weight | 0.90 kg |
| Gross width (mm) | 178.00 mm |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Kaitseomadused | IP66 |
| Keretüüp | PTZ |
| Maksimaalne video resolutsioon | 2560 x 1440 pikslit |
| Mälupesad | Micro SD, Max. 512 GB |
| Max IR distance | Up to 30 m |
| Megapiksel | 4 MP |
| Net weight | 0.60 kg |
| Objektiivi tüüp | Fixed |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 188 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 270.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Hikvision |
| Producer product family | Smart Hybrid-light 4G PT Network Camera |
| Producer product name | DS-2DE2C400MWG-4G |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: hikvision smart hybrid-light 4g pt network camera ds-2de2c400mwg-4g ptz 4 mp fixed ip66 micro sd, max 512 gb, kipsde2c400mwg4gf28, hikvision, kaamerad



