H.L Data Storage Ultra Slim Portable DVD-Writer GP60NS60 Interface USB 2.0 DVD R/RW CD read speed 24 x CD write speed 24 x Silve
- TootjadH.L Data Storage
- Mudel: GP60NS60.AUAE12S
- Saadavus: 5
-
28€
H.L Data Storage Ultra Slim Portable DVD-Writer GP60NS60 Interface USB 2.0 DVD±R/RW CD read speed 24 x CD write speed 24 x Silver Desktop/Notebook
| All | |
| Brutokaal | 0.32 kg |
| CD kirjutamise kiirus | 24 x |
| CD lugemise kiirus | 24 x |
| CD-R-i kirjutamise kiirus | 24 x |
| CD-R-i lugemise kiirus | 24 x |
| CD-ROM-i lugemise kiirus | 24 x |
| CD-RW kirjutamise kiirus | 24 x |
| CD-RW lugemise kiirus | 24 x |
| DVD+R-i kirjutamise kiirus | 8 x |
| DVD+R-i lugemise kiirus | 8 x |
| DVD+RW kirjutamise kiirus | 8 x |
| DVD+RW lugemise kiirus | 8 x |
| DVD-R-i kirjutamise kiirus | 8 x |
| DVD-R-i lugemise kiirus | 8 x |
| DVD-RAM-i kirjutamise kiirus | 5 x |
| DVD-RAM-i lugemise kiirus | 5 x |
| DVD-RW kirjutamise kiirus | 6 x |
| DVD-RW lugemise kiirus | 8 x |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 187 mm |
| Gross depth master carton | 410 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross height master carton | 200 mm |
| Gross width (mm) | 167 mm |
| Gross width master carton | 180 mm |
| Kahekihilise DVD+R-i kirjutamise kiirus | 6 x |
| Kahekihilise DVD+R-i lugemise kiirus | 8 x |
| Kahekihilise DVD-R-i kirjutamise kiirus | 6 x |
| Kahekordse DVD-R-i lugemise kiirus | 8 x |
| Liides | USB 2.0 |
| Net weight master carton | 3.2 kg |
| Netokaal | 0.22 kg |
| Optilise seadme tüüp | DVD R/RW |
| Otstarve | Desktop/Notebook |
| Packing quantity | 10 pc(s) |
| Palette Qty | 1170 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Producer product family | Ultra Slim Portable DVD-Writer |
| Producer product name | GP60NS60 |
| Sisemine | No |
| Taara kaal (kg) | 0.10 kg |
| Tare weight master carton | 0.251 kg |
| Toote värv | Silver |
| Volume (m3) | 0.00124916 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: hl data storage ultra slim portable dvd-writer gp60ns60 interface usb 20 dvd rrw cd read speed 24 x cd write speed 24 x silve, gp60ns60auae12s, hl data storage, optilised seadmed dvdbluray




