Hood CATA TF 2003 600 Duralum Mechanical panel, Width 60 cm, 340 m /h, Duralum, Energy efficiency class C, 57 dB, Built-in teles
- TootjadCATA
- Mudel: TF-2003 600 DURALUM 02017305
- Saadavus: 5
-
95€
Hood CATA TF 2003 600 Duralum Mechanical panel, Width 60 cm, 340 m³/h, Duralum, Energy efficiency class C, 57 dB, Built-in telescopic
| All | |
| Aastane energiakulu | 44 kWh |
| Äratõmbetõhususe klass | E |
| Automaatne väljalülitus | No |
| Brutokaal | 8.40 kg |
| Energiatõhususe klass | C |
| Filtripuhastuse indikaator | No |
| Filtrite arv | 2 pc(s) |
| Garantii | 24 month(s) |
| Heitgaasiotsiku läbimõõt | 12 cm |
| Juhtpaneel | Mechanical panel |
| Kiiruste arv | 2 |
| Kontrolli tüüp | Mechanical panel |
| Kõrgus | 14 cm |
| Laius | 60 cm |
| Lambi tüüp | EcoLed |
| Lampide arv | 2 |
| Maksimaalne tõmbevõimsus | 340 m /h |
| Minimaalne kaugus elektripliidist | 55 cm |
| Minimaalne kaugus gaasipliidist | 65 cm |
| Mootor kaasa arvatud | Yes |
| Mootori võimsus | 100 W |
| Mootorite arv | 1 |
| Müratase | 57 dB |
| Müratase (aeglane kiirus) | 45.5 dB |
| Müratase (suur kiirus) | 57 dB |
| Muud funktsioonid | Extra Silent, Easy-to-Install System, Fingerprint free DurAlum |
| Netokaal | 7.00 kg |
| Nõudepesumasinakindel filter | Yes |
| Päritoluriik | China |
| Pestav filter | Yes |
| Producer product name | TF 2003 600 Duralum |
| Rasva filtrimistõhususe klass | D |
| Rasvafiltri tüüp | Metal |
| Rõhk (Pa) | 194 |
| Sügavus | 28 cm |
| Tõmbamise tüüp | Ducted |
| Toote värv | Duralum |
| Tüüp | Built-in telescopic |
| Valgusallikas | 2 EcoLed |
| Valgustõhususe klass | A |
| Väljalaske paigutus | Top |
| Võimsus | 100 W |
Sildid: hood cata tf 2003 600 duralum mechanical panel, width 60 cm, 340 m h, duralum, energy efficiency class c, 57 db, built-in teles, tf-2003 600 duralum 02017305, cata




