Icy Box IB-M2HS-701 Heat Sink Set for M.2 2280 SSD, For PC/PS5, Aluminium, 5 mm Thick Raidsonic
- TootjadRaidsonic
- Mudel: IB-M2HS-701
- Saadavus: 5
-
10€
Icy Box IB-M2HS-701 Heat Sink Set for M.2 2280 SSD, For PC/PS5, Aluminium, 5 mm Thick Raidsonic
| All | |
| Brutokaal | 0.07 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 27.00 mm |
| Gross height (mm) | 114.00 mm |
| Gross width (mm) | 104.00 mm |
| Netokaal | 0.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5398 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Taara kaal (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: icy box ib-m2hs-701 heat sink set for m2 2280 ssd, for pcps5, aluminium, 5 mm thick raidsonic, ib-m2hs-701, raidsonic, lisaseadmed








