iHealth Track KN-550BT Wireless Bluetooth connection, White/Blue, Weight 438 g, Calculation of blood pressure (systolic and dias
- TootjadiHealth
- Mudel: KN-550BT
- Saadavus: 5
-
36€
iHealth Track KN-550BT Wireless Bluetooth connection, White/Blue, Weight 438 g, Calculation of blood pressure (systolic and diastolic), Calculation of heart rate, Automatic
| All | |
| Aku pinge | 1.5 V |
| Brutokaal | 0.64 kg |
| Ekraan | Yes |
| Funktsioonid | Calculation of blood pressure (systolic and diastolic), Calculation of heart rate |
| Garantii | 12 month(s) |
| Kaal | 438 g |
| Kõrgus | Monitor-4.6 cm |
| Laius | Monitor-9.8cm, Armband-22 cm |
| Muud funktsioonid | Wireless Bluetooth connection |
| Netokaal | 0.50 kg |
| Producer product family | Track |
| Producer product name | KN-550BT |
| Pulsisageduse mõõtmine | Yes |
| Pulsisageduse vahemik | 40-180 |
| Sügavus | Monitor-9.8cm, Armband-42 cm |
| Toetatud akude arv | 4 |
| Toite tüüp | AAA |
| Toote värv | White/Blue |
| Tüüp | Automatic |
Sildid: ihealth track kn-550bt wireless bluetooth connection, whiteblue, weight 438 g, calculation of blood pressure systolic and dias, kn-550bt, ihealth, vererohk

