INDESIT Dryer Machine | C YD 92D WB EE | Energy efficiency class E | Front loading | 9 kg | Digital | Depth 60.7 cm | White
- TootjadINDESIT
- Mudel: C YD 92D WB EE
- Saadavus: 1
-
464€
INDESIT Dryer Machine | C YD 92D WB EE | Energy efficiency class E | Front loading | 9 kg | Digital | Depth 60.7 cm | White
| All | |
| Aastane energiakulu | 156 kWh |
| Aurufunktsioon | No |
| Ekraan | Digital |
| Ekraani tüüp | Digital |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 650.00 mm |
| Gross height (mm) | 890.00 mm |
| Gross weight | 44.00 kg |
| Gross width (mm) | 650.00 mm |
| Isepuhastuv | No |
| Kõrgus | 84.6 cm |
| Kuivatamismaht | 9 kg |
| Laius | 59.8 cm |
| Müratase | 64 dB |
| Net weight | 41.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | INDESIT |
| Producer product family | Dryer Machine |
| Producer product name | C YD 92D WB EE |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 60.7 cm |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Toote värv | White |
| Trumli maht | 110 L |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Viitstart (maksimaalne) | 24 h |
| Võimsus | 900 W |
| Volume (m3) | 0.38 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: indesit dryer machine c yd 92d wb ee energy efficiency class e front loading 9 kg digital depth 607 cm white, c yd 92d wb ee, indesit, kuivatid





