INDESIT | Hob | IB 65B60 NE | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch | Timer | Black
- TootjadINDESIT
- Mudel: IB 65B60 NE
- Saadavus: 3
-
405€
INDESIT | Hob | IB 65B60 NE | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch | Timer | Black
| All | |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 580.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 9.70 kg |
| Gross width (mm) | 620.00 mm |
| Juhtimise paigutus | Hob front |
| Kaabli pikkus | 1.2 m |
| Kontrolli tüüp | Touch |
| Kõrgus | 5.4 cm |
| Laius | 59 cm |
| Lapselukk | No |
| Muud funktsioonid | Easy and intuitive controls, conveniently positioned on the front panel of the hob, providing a seamless cooking experience |
| Net weight | 9.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 60 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Pealispinna tüüp | Glass-ceramic |
| PET | 18.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Pliidiraua tüüp | Induction |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 4 |
| Producer | INDESIT |
| Producer product family | Hob |
| Producer product name | IB 65B60 NE |
| Sügavus | 51 cm |
| Taimer | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Induction |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Vool | 31.3 A |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wok-põleti | No |
| Wooden | 500.00 g |
Sildid: indesit hob ib 65b60 ne induction number of burnerscooking zones 4 touch timer black, ib 65b60 ne, indesit, pliidiplaadid





