Indesit IM 762 MY TIME EE Washing machine, A, Front loading, Washing capacity 7 kg, 1151 RPM, Depth 49,6 cm, White | INDESIT
- TootjadINDESIT
- Mudel: IM 762 MY TIME EE
- Saadavus: 4
-
311€
Indesit IM 762 MY TIME EE Washing machine, A, Front loading, Washing capacity 7 kg, 1151 RPM, Depth 49,6 cm, White | INDESIT
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 550.00 mm |
| Gross height (mm) | 890.00 mm |
| Gross weight | 61.00 kg |
| Gross width (mm) | 650.00 mm |
| Net weight | 59.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1700.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | INDESIT |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.32 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: indesit im 762 my time ee washing machine, a, front loading, washing capacity 7 kg, 1151 rpm, depth 49, 6 cm, white indesit, im 762 my time ee, indesit, pesumasinad

