INDESIT | Washing machine | BTW L60400 EE/N | Energy efficiency class C | Top loading | Washing capacity 6 kg | 951 RPM | Depth
- TootjadINDESIT
- Mudel: BTW L60400 EE/N
- Saadavus: 5
-
308€
INDESIT | Washing machine | BTW L60400 EE/N | Energy efficiency class C | Top loading | Washing capacity 6 kg | 951 RPM | Depth 60 cm | Width 40 cm | White
| All | |
| Anti-Crease funktsioon | No |
| Aurufunktsioon | No |
| Direct Drive funktsioon | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 56 kWh |
| Energiatõhususe klass | C |
| Gross depth (mm) | 700 mm |
| Gross height (mm) | 940 mm |
| Gross weight | 54 kg |
| Gross width (mm) | 450 mm |
| Kaabli pikkus | 1.2 m |
| Koormuse tasakaalustamise süsteem | Yes |
| Kõrgus | 90 cm |
| Kuivatussüsteem | No |
| Laius | 40 cm |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 951 RPM |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase (pesu) | 78 dB |
| Net weight | 53 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Pesumaht | 6 kg |
| PET | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Pooltäituvuse programm | No |
| Producer | INDESIT |
| Producer product family | Washing machine |
| Producer product name | BTW L60400 EE/N |
| Seadme tüüp | Top loading |
| Sisendpinge | 220-230 V |
| Sisendsagedus | 50 Hz |
| Sügavus | 60 cm |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote värv | White |
| Trumli maht | 42 L |
| Tsentrifuugimise klass | C |
| Tsükli kestus pesemise | 3:15 h |
| Tüüp | Free standing |
| Vahukontrolli süsteem | Yes |
| Veekulu tsükli kohta | 43 L |
| Volume (m3) | 0.2961 m |
| Vool | 10 A |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wooden | 100.00 g |
Sildid: indesit washing machine btw l60400 een energy efficiency class c top loading washing capacity 6 kg 951 rpm depth, btw l60400 een, indesit, pesumasinad






