INDESIT Washing machine BTW S60400 EU/N Energy efficiency class C, Top loading, Washing capacity 6 kg, 951 RPM, Depth 60 cm, Wid
- TootjadINDESIT
- Mudel: BTW S60400 EU/N
- Saadavus: 5
-
297€
INDESIT Washing machine BTW S60400 EU/N Energy efficiency class C, Top loading, Washing capacity 6 kg, 951 RPM, Depth 60 cm, Width 40 cm, White
| All | |
| Anti-Crease funktsioon | No |
| Aurufunktsioon | No |
| Bruto Sügavus (mm) | 680.00 mm |
| Brutokaal | 53.00 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 935.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 435.00 mm |
| Direct Drive funktsioon | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 56 kWh |
| Energiatõhususe klass | C |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kaabli pikkus | 1.2 m |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kõrgus | 90 cm |
| Kuivatussüsteem | No |
| Laius | 40 cm |
| Maht (m3) | 0.28 m |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 951 RPM |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase (pesu) | 78 dB |
| Netokaal | 52.00 kg |
| Paber/Papp | 400.00 g |
| Pesumaht | 6 kg |
| PET | 100.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 400.00 g |
| Pooltäituvuse programm | No |
| Producer product family | Washing machine |
| Producer product name | BTW S60400 EU/N |
| Restide materjal | Plastic |
| Seadme tüüp | Top loading |
| Sisendpinge | 220-230 V |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sügavus | 60 cm |
| Taara kaal (kg) | 1.00 kg |
| Toote värv | White |
| Trumli maht | 42 L |
| Tsükli kestus pesemise | 3:15 h |
| Tüüp | Free standing |
| Vahukontrolli süsteem | Yes |
| Vool | 10 A |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wooden | 100.00 g |
Sildid: indesit washing machine btw s60400 eun energy efficiency class c, top loading, washing capacity 6 kg, 951 rpm, depth 60 cm, wid, btw s60400 eun, indesit, pesumasinad






