INDESIT Washing machine MTWA 71252 W EE Energy efficiency class E, Front loading, Washing capacity 7 kg, 1200 RPM, Depth 54 cm,
- TootjadINDESIT
- Mudel: MTWA 71252 W EE
- Saadavus: 5
-
271€
INDESIT Washing machine MTWA 71252 W EE Energy efficiency class E, Front loading, Washing capacity 7 kg, 1200 RPM, Depth 54 cm, Width 59.5 cm, Display, LED, White
| All | |
| Aurufunktsioon | No |
| Bruto Sügavus (mm) | 580 mm |
| Brutokaal | 65.60 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 880 mm |
| Brutolaius (mm) | 640 mm |
| Direct Drive funktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | LED |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 78 kWh |
| Energiatõhususe klass | E |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kaabli pikkus | 1.2 m |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kõrgus | 85 cm |
| Kuivatussüsteem | No |
| Laius | 59.5 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Maht (m3) | 0.326656 m |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1200 RPM |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 76 dB |
| Netokaal | 64.10 kg |
| Paber/Papp | 280.00 g |
| Pesumaht | 7 kg |
| PET | 292.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 928.00 g |
| Producer product family | Washing machine |
| Producer product name | MTWA 71252 W EE |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisendpinge | 220-240 V |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 54 cm |
| Taara kaal (kg) | 1.50 kg |
| Toote värv | White |
| Trumli maht | 52 L |
| Trumli sisetuli | No |
| Tsentrifuugimise klass | B |
| Tsükli kestus pesemise | 3:25 h |
| Tüüp | Free standing |
| Ümberpööratavad uksed | No |
| Vahukontrolli süsteem | Yes |
| Veekulu tsükli kohta | 44 L |
| Vool | 10 A |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wooden | 244.00 g |
Sildid: indesit washing machine mtwa 71252 w ee energy efficiency class e, front loading, washing capacity 7 kg, 1200 rpm, depth 54 cm, mtwa 71252 w ee, indesit, pesumasinad






