Indesit Washing machine MTWSA 61294 W EE, C, Front loading, Washing capacity 6 kg, 1151 RPM, Depth 42,5 cm, White
- TootjadINDESIT
- Mudel: MTWSA 61294 W EE
- Saadavus: 5
-
273€
Indesit Washing machine MTWSA 61294 W EE, C, Front loading, Washing capacity 6 kg, 1151 RPM, Depth 42,5 cm, White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 480.00 mm |
| Gross height (mm) | 890.00 mm |
| Gross weight | 61.80 kg |
| Gross width (mm) | 645.00 mm |
| Net weight | 60.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | INDESIT |
| Tare weight (kg) | 1.30 kg |
| Volume (m3) | 0.28 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: indesit washing machine mtwsa 61294 w ee, c, front loading, washing capacity 6 kg, 1151 rpm, depth 42, 5 cm, white, mtwsa 61294 w ee, indesit, pesumasinad

