INDESIT Washing machine MTWSE 61294 WK EE Energy efficiency class C, Front loading, Washing capacity 6 kg, 1151 RPM, Depth 42.5
- TootjadINDESIT
- Mudel: MTWSE 61294 WK EE
- Saadavus: 5
-
276€
INDESIT Washing machine MTWSE 61294 WK EE Energy efficiency class C, Front loading, Washing capacity 6 kg, 1151 RPM, Depth 42.5 cm, Width 59.5 cm, Display, Big Digit, White
| All | |
| Aurufunktsioon | No |
| Bruto Sügavus (mm) | 480.00 mm |
| Brutokaal | 61.80 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 890.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 645.00 mm |
| Direct Drive funktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | Big Digit |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 56 kWh |
| Energiatõhususe klass | C |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kõrgus | 85 cm |
| Kuivatussüsteem | No |
| Laius | 59.5 cm |
| Maht (m3) | 0.28 m |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1151 RPM |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 76 dB |
| Netokaal | 60.50 kg |
| Paber/Papp | 1000.00 g |
| Palette Qty | 6 pc(s) |
| Pesumaht | 6 kg |
| PET | 292.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 300.00 g |
| Producer product family | Washing machine |
| Producer product name | MTWSE 61294 WK EE |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisendpinge | 220-240 V |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 42.5 cm |
| Taara kaal (kg) | 1.30 kg |
| Toote värv | White |
| Trumli maht | 40 L |
| Trumli sisetuli | No |
| Tsükli kestus pesemise | 3:18 h |
| Tüüp | Free standing |
| Ümberpööratavad uksed | No |
| Vahukontrolli süsteem | Yes |
| Vool | 10 A |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wooden | 244.00 g |
Sildid: indesit washing machine mtwse 61294 wk ee energy efficiency class c, front loading, washing capacity 6 kg, 1151 rpm, depth 425, mtwse 61294 wk ee, indesit, pesumasinad


