Batavia B.V. 18V Nexxsaw Cordless One-Hand Chainsaw 6'' V3 - Without Battery and Charger | Chainsaw
- TootjadBatavia B.V.
- Mudel: 7064270
- Saadavus: 4
-
94€
Batavia B.V. 18V Nexxsaw Cordless One-Hand Chainsaw 6'' V3 - Without Battery and Charger | Chainsaw
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 410.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross weight | 2.27 kg |
| Gross width (mm) | 190.00 mm |
| Muud funktsioonid | Rotating head (0 to 32 ) offers flexibility for all pruning tasks Manual oiling system enhances durability of chain and motor Cuts through wood up to 12 cm thick with powerful 18V motor |
| Net weight | 1.64 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 148 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 504.00 g |
| Plastic (No PET) | 126.00 g |
| Producer | Batavia B.V. |
| Producer product name | 18V Nexxsaw Cordless One-Hand Chainsaw 6'' V3 - Without Battery and Charger |
| Tare weight (kg) | 0.63 kg |
| Tüüp | Chainsaw |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







