Pantum P2509W | Mono | Laser | Laser Printer | Wi-Fi
| All | |
| Dupleksfunktsioonid | No |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN | No |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 230.00 mm |
| Gross weight | 7.95 kg |
| Gross width (mm) | 342.00 mm |
| Liides | Hi-Speed USB 2.0 WiFi 802.11b/g/n |
| Maksimaalne printimissuurus | A4 |
| Maksimaalne resolutsioon | 1200 x 1200 DPI |
| Meediumi tüüp | Plain, Thick, Transparency, Cardstock, Label, Envelope, Thin |
| Muud funktsioonid | Duplex Mode: Manual |
| Net weight | 4.75 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 81 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2560.00 g |
| Plastic (No PET) | 640.00 g |
| Printimine | Mono |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) must-valge | 22 ipm |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Producer | Pantum |
| Producer product name | P2509W |
| Standardne sisestusvõimsus | 150 lehti |
| Standardne väljundvõimsus | 100 lehti |
| Tare weight (kg) | 3.20 kg |
| Toote tüüp | Laser Printer |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: pantum p2509w mono laser laser printer wi-fi, p2509w, pantum, printerid




