AYI | Robot Lawn Mower Cutting Blades and Screws, 3 pcs.
- TootjadAYI
- Mudel: DM2SP0003
- Saadavus: 5
-
10€
AYI | Robot Lawn Mower Cutting Blades and Screws, 3 pcs.
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 65 mm |
| Gross height (mm) | 40 mm |
| Gross weight | 0.026 kg |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Net weight | 0.025 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 33231 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 1 g |
| Producer | AYI |
| Producer product name | Robot Lawn Mower Cutting Blades and Screws, 3 pcs. |
| Tare weight (kg) | 0.001 kg |
| Volume (m3) | 0.000052 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

