ADATA | LEGEND 710 | 512 GB | SSD form factor M.2 2280 | Solid-state drive interface PCIe Gen3x4 | Read speed 2400 MB/s | Write
- TootjadADATA
- Mudel: ALEG-710-512GCS
- Saadavus: 2
-
116€
ADATA | LEGEND 710 | 512 GB | SSD form factor M.2 2280 | Solid-state drive interface PCIe Gen3x4 | Read speed 2400 MB/s | Write speed 1800 MB/s
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 17 mm |
| Gross height (mm) | 105 mm |
| Gross weight | 0.032 kg |
| Gross width (mm) | 130 mm |
| Kirjutamise kiirus | 1800 MB/s |
| Lugemise kiirus | 2400 MB/s |
| Muud funktsioonid | The heat sink works to keep temperatures down by 15% for optimal performance and stability |
| NAND-välkmälukomponent | 3D NAND |
| Net weight | 0.007 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 7447 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 15 g |
| PET | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Pooljuhtketta liides | PCIe Gen3x4 |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | ADATA |
| Producer product name | LEGEND 710 |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 2280 |
| Tare weight (kg) | 0.025 kg |
| Volume (m3) | 0.00023205 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |















