BLACK & DECKER | Fast Charger 18V-54 V, 2A, Li-ion | BDC2A-QW
- TootjadBLACK & DECKER
- Mudel: BDC2A-QW
- Saadavus: 5
-
23€
BLACK & DECKER | Fast Charger 18V-54 V, 2A, Li-ion | BDC2A-QW
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross weight | 0.55 kg |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Net weight | 0.45 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1210 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Producer | BLACK & DECKER |
| Producer product family | Fast Charger 18V-54 V, 2A, Li-ion |
| Producer product name | BDC2A-QW |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| TI weight (kg) | 0.1 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


